KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7267577
nr 726 7577
Akvarell
Signerad Aina Larsson, badande barn, ramens innermått: 75x55
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 november 2011
kl 19:20:40
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr